Програмно-апаратний комплекс «InterPort» є спеціалізованою системою для моніторингу систем протипожежної захисту (СПЗ). Основне завдання даного продукту – зафіксувати момент виникнення події (пожежа, несправність), локалізувати місце виникнення, довести до диспетчера в максимально зручному вигляді з застосуванням графіки і анімованих ефектів, із звуковою і візуальною індикацією.

redp

Переваги використання комплексу візуалізації «InterPort»:

  • при виникненні надзвичайних подій диспетчер отримує достовірну інформацію в максимально зручному для сприйняття вигляді, що практично виключає вірогідність помилкових дій;
  • налаштовується візуальна та звукова індикація тривог і несправностей;
  • система візуалізації дозволяє проводити навчання і контроль знань диспетчерів;
  • система за запитом може виводити на екран плани дій для диспетчера в залежності від ситуації, що виникла;
  • здійснюється постійний контроль за СПЗ, фіксація стану систем для аналізу розвитку подій та дій диспетчера.

 

Всі події, що відбуваються в системі моніторингу (сигнали сповіщувачів, дії диспетчера, стан устаткування, несправності апаратних або програмних складових системи), реєструються у текстові файли і базу даних. Переглядати збережені протоколи можна за допомогою модуля звітності, що дозволяє повністю контролювати ситуацію і при необхідності вносити корективи в роботу диспетчера або налаштування СПЗ. «InterPort» покликаний бути інтегруючою ланкою, яка може об'єднувати апаратні системи від різних виробників. Тому спектр устаткування, що підтримується, постійно розширюється. Крім цього, архітектура підключення до апаратури є відкритою, це означає можливість розробки власних модулів зв’язку.

 

Програмно-апаратний комплекс «InterPort» - ефективний інструмент для отримання оперативної інформації про підконтрольний об'єкт.