До уваги орендарів ТРЦ «Ocean Plaza»!

ocean301

З метою укладення договорів на виконання робіт з коригування проектної документації по системам протипожежного призначення просимо Вас заповнити Заявку на укладення договору за формою, що додається, та надіслати її на електронну поштову скриньку ocean_rent@stc.kiev.ua .

Платників ПДВ разом з Заявкою просимо надіслати також відскановану копію Свідоцтва платника ПДВ або Витягу з реєстру платників ПДВ.

 

З проектом договору на виконання робіт з коригування проектної документації по системам протипожежного призначення Ви можете ознайомитися тут(самостійно заповнювати договір не потрібно): Договір (Увага! Розробка проектної документації по системі пожежогасіння кухонного обладнання (фритюрниці, жаровні та ін.) спецрозчинами буде здійснюватися на підставі відповідної додаткової угоди  договору).

 

Вихідні дані для початку виконання проектних робіт включають:

Архітектурні плани і розрізи приміщення у форматі DWG, на яких будуть вказані висоти перегородок, типи і висоти стель із зазначенням перепадів, розстановка світильників та іншого обладнання, що встановлюється на стелі. Креслення повинні пройти узгодження з Орендодавцем. Підтвердженням узгодження є надання твердої копії дизайн-проекту з візою відповідальної особи на архітектурних кресленнях (не на титульному аркуші). Без узгодження роботи починатися не будуть.

Креслення, виконані на іноземних мовах, розглядатися не будуть.

Ціна робіт з коригування проектної документації по системам протипожежного призначення залежить від площі лоту, становить 1 євро (з урахуванням ПДВ) за 1 кв. м. та розраховується в гривнях по міжбанківському курсу продажу Євро (зазначеному на ресурсі http://minfin.com.ua/currency/mb/eur/), що склався на день, що передує дню укладення договору.

Увага! При виконанні коригування проектів АПС, СОУЕ, АПГ, ДУ лотів деяких орендарів виявлено порушення пожежної безпеки в архітектурній частині, основними з яких є:

  • перекриття шляхів евакуації;
  • видалення або перенесення ПК;
  • збільшення висоти перегородок між сусідніми магазинами;
  • зменшення димопрозорості стель.

 

У зв'язку з цим, і щоб уникнути повторного коригування, ТОВ " НТЦ "Охоронні системи" повідомляє про те, що дизайн-проекти для коригування приймаються тільки після узгодження архітектурної частини з Орендодавцем. Узгодження цих рішень зараз, дозволить Вам надалі уникнути неприємностей при спілкуванні з пожежною інспекцією.

 

З проектом договору на виконання робіт з монтажу та пусконалагодження систем протипожежного призначення Ви можете ознайомитися тут: Договір.

З повагою,
Керівництво ТОВ "НТЦ "Охоронні системи"